Deadwalk: The Last War

Online Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 102 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Chan Gaming
Deadwalk: The Last War; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde online olarak gerçek oyuncular ile birlikte mücadele edeceğiniz keyifli bir strateji oyunudur.

Deadwalk: The Last War; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde online olarak gerçek oyuncular ile birlikte mücadele edeceğiniz keyifli bir strateji oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan Deadwalk: The Last War oyunu aynı kategoride yer alan oyunlardan oldukça farklı bir yapıya sahip. Gizli bir biyolojik silahın yeryüzünde aktif hale gelmesi ile başlayan macerada, biyolojik silah devreye girdiğinde ölümcül bir virüsü hızlı bir şekilde dünyaya yayıyor ve insanların büyük bölümünü zombilere dönüştürüyor. Daha sonra şehirler yıkılıyor, medeniyet geçmişte kalan bir düzen haline geliyor.

Hayatta kalan insanların artık tek amacı zombileri yok etmek. Zombiler ise sürekli olarak yenileniyor ve savaşa devam ediyorlar. Bu değişen dünya düzenin tanrılar da el atıyor ve böylece Deadwalk: The Last War'daki fantastik evren oluşuyor. Biz bu dünya düzeninde zombiler veya insanlar olabiliyoruz.

Bu aşamada karar sizin dilerseniz zombi, dilerseniz de mücadeleye insan olarak devam edeceksiniz. hangi tarafı seçerseniz seçin görevleriniz değişmiyor. Öncelikle karargahınızı inşa etmeli daha sonra ordularınızı oluşturacak olan birimleri üretmelisiniz. Zombiler yada askerlerin yanı sıra savaş araçları, mutasyona uğramış zombiler ve özel kahramanlar ordumuza katılabiliyor. Zeus, Hades, Thor ve Odin gibi mitolojik tanrılar ise süper güçleriyle bize destek veriyor.

Online olarak gerçek oyuncular ile oynadığınız oyunda diğer oyuncular ile mücadele edebileceğiniz gibi ittifaklar kurarak düşmanlarınıza karşı birlikte mücadele edebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Deadwalk: The Last War indir
DİĞER SÜRÜMLER